Son Yazılar

Var Mısın Yok Musun Oyna

Günümüzde birçok yarışma programının olduğu bir gerçektir. Bu yarışmaların belirli sevilen kitleye ulaşmasından sonra mobil oyunlar ile desteklenmektedir. Yarışma sisteminin animasyon sistemi ile gerçekçi bir şekilde oynamaya olanak sağlamaktadır.

 

Bu şekilde sitelerde tercih edilen oyunlardan biri olan ve televizyon programlarında da içeriği yapılmış ve sosyal ağlarda yarışma programı olarak yayınlanan oyunlardan biri var mısın yok musun olmuştur. Bu oyunu oynamak için yapılması gerekenler aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

 

 Sitelerde Oynanan Oyunlardan Biri Var Mısın Yok Musun

 

Televizyonda sunulmasından sonra popüler hale gelen oyunlardan biri olan var mısın yok musun formatı oyun sitelerinde de tercih edilmeye başlamıştır. Bu oyun formatı birçok oyun sitesinde yer almaktadır. Tercih edilen ve küçük yaştan büyük yaşa kadar birçok kişinin oynamayı sevdiği bu oyunun amacı ve oyun kapsamı aşağıda belirtilmiştir.

 

 Var Mısın Yok Musun Nasıl Oynanır, Oyunun Amacı Nedir?

 

Sosyal ağların arama komutlarına var mısın yok musun oyna yazarak bu oyuna ulaşmak mümkündür. Uygun görülen sitelerden birini tercih ederek oynamaya başlanabilir.

 

Var mısın yok musun oyna mantığında yarışma formatı şu şekildedir: Oyuncunun bir kutusu olur. Bu kutu dışında karşısında bulunan kutular da kapalı bir şekildedir. Üzerinde sayılar yazan kutuların içinde para miktarları vardır. Amaç düşük fiyattaki kutuları eleyerek yüksek miktar kazanmak ve yarışmayı kazanmaktır.

 

Burada belirli kutu seçimlerinden sonra bankanın teklifi şeklinde bir yazı gelir. Bu yazıda ya verilen tutar kabul edilir ya da reddedilip yarışmaya devam ederek kutu açma işlemi yapılır. Belirli tutarlardaki bu kutularda yüksek tutarlar açıldığı zaman banka teklifi düşüş gösterirken, düşük miktarların açılması durumunda banka teklifi yükselir.

 

Büyük ödül beş yüz bin türk lirası olarak belirlenmiş olup üç adettir. Yarışma oyunca belirli kutular açılır ve açılma işlemi sonrasında bankadan teklif yazısı gelir. Bu noktada yarışmacı isterse kutusuna gidebilir. Bunu yapabilmesi için öncelikle son iki kutu kalana kadar kutu açma işlemine devam etmesi gerekir. Son iki kutu kaldığı zaman bankadan son teklif gelir ve yarışması ya kutusunun açılması ve ödül tutarının kutusundaki rakam olmasını kabul eder ya da banka teklifini kabul ederek yarışmayı tamamlar.

 

Yukarıda bu oyun ile ilgili gerekli bilgileri vermiştir. Var mısın yok musun oyna yazısı yazılarak kolay bir şekilde ulaşabilecek noktada olan bu oyunda oyun bittiği zaman isteğe göre tekrar oyna komutu seçilerek farklı kutu sayılarında farklı tutarlar yazarak oyun tekrar oynanabilir. Burada oyun oynanmasında strateji ve şans faktörü yer aldığı için matematiksel olarak ya da bilgi birikimi sahibi olmak avantaj sağlamaz.

 

Bu oyun içeriği bakımından belirli bir yaş kitlesine hitap etmez. Küçük yaştan büyük yaşa kadar birçok kişinin oynayabileceği ve zorlanmadan sonuca ulaşabileceği bir oyundur.

Göz Atın

Milanobet Giriş

Milanobet giriş adresi değiştiği zaman mutlaka üyeler bilgilendiriliyor. Yabancı bahis sitelerinin ülkemizde yasal olmaması nedeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir